július 30. kedd
TKezdés ProgramHelyszín
09:31Reggeli torna Elek ÁnyossalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:01Veled Kerek - Majális a SzomszédbanKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:59Hét hírei - (SzínMűVeletek Kerek)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
11:00Ördögmaszk workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
13:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
13:16sziesztaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:00Újjászületés (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:30Ricotta - bábmese a búcsúzásrólKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
16:00Gyere, lefényképezünk!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM MÖGÖTTI UDVAR
17:00A roma színház ezer arca - kiállításmegnyitóKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ
17:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
17:30MegnyitóNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
18:00Esti mese.KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
18:30cseRihannákNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
18:30Keresztben jégeső - Bereményi Géza és Másik JánosNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
20:00Opsa Deheli (FR)NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
20:30KAJACSATAKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
21:00Díszvendég: Reisz Gábor - Nekem Budapest - vetítésNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - KIÁLLÍTÓTEREM
21:00Mulatság - Beugró sNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:30Császári PillanatművekNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
22:30Dánielfy Gergő és az UtazókNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:00TábortűzKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:00Los OrangutanesKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
23:00Diabolus in MusicaNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
23:50KiscsillagNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:51VK afterpartyKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:59Fredifr3dNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAPPALI KEMPING-BÁR & AFTERLIGET

július 31. szerda
TKezdés ProgramHelyszín
09:00Zazen Cseh AndrássalBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
09:30Családi akrojóga Pajna GabriellávalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
09:31Reggeli torna Elek ÁnyossalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:00Mosolygó halak, jókedvű emberekNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Barangoltam…VILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Vitéz László menyecskét keresBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Élő néphagyományVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Alternatíva ParkVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Lipták Zsófia: Hübrisz-szatyorNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Bemutatkozik a Magyar HangBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Bemutatkozik a Budapest Bike MaffiaVYLYAN TERASZ
10:00Színjáték-automata, avagy „Színészdiploma 5 perc alatt”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Pagony MesebirodalomNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Művészi hordókVYLYAN TERASZ
10:00egy távoli falrepedésbe…NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
10:00Szabadság Egyenlőség PárkapcsolatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Kleb Attila: ViszonyokNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Ezerarcú iszákosságVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Bookline BuszNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Bemutatkozik a KAPSZ (Kaszás Attila Pajta Színház és Galéria)BEREMEND - KÖNYVTÁR
10:00Info-tárlatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Papp Zsófia: 90,5%NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Egy település történeteNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM
10:00KatlanműhelyBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00NOVÁK ERIK FESTNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Graffaló-klubNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Szepesvári Petra: „Tánc – Egy darab belőlem“NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00OlvasóligetNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Pinczehelyi Sándor kiállításaVYLYAN TERASZ
10:01Veled Kerek - Vurstli a SzomszédbanKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:59Tervek (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
11:00Alinda beszélget: Wombo OrchestraBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
11:00Vörös Szabolcs: Szlavutics, a város, ahol Csernobil tovább élNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Balogh Attila: Kínai holdújévNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Ördögmaszk workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00Ritka zenekarKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
11:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00A roma színház ezer arcaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ
11:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Fabatka Porta népi játszótérVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Hagyományos ukrán kézműves műhely kicsiknek-nagyoknak.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Robin HoodVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:30Palackba zárt üzenetVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
12:00Kiss Ágnes: Mese gyerekeknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:00BERNARDA ALBA HÁZA sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
12:30Nyitott cirkuszi workshop gyerekeknek VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:30RapidRandiNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
13:00Faluturisták sBEREMEND - SZOBORPARK
13:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
13:00Pustol a hó sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
13:16sziesztaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
13:30RIOTE-fotók - KiállításmegnyitóBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
13:30RIOTE 2: “Köztér és részvétel” Mi is az az utcaszínház?BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
13:30StencilműhelyVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
13:30RézangyalokVYLYAN TERASZ
14:00Ritka zenekarKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
14:00R.I.M. Kamaszprogram: „Tényleg te döntesz?” NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00Régizene furulyára és csembalóra - Bagi Flóra koncertjeNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00A Pannon Tükör vendége: Szálinger BalázsVYLYAN TERASZ
14:00Életképek a KözösPont SátorbanNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00Mentőcsónakok... Bérczes Tibor beszélgetés-sorozata VYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
14:00Vidékjáró színházi kézikönyv- Könyvbemutató I.BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
14:00Felnőttek szabadságonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ISKOLA
14:00Pólószitázás Agócs Írisz alkotásaibólNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00Magyarok Etiópiában - afrikai szálak a magyar népzenekutatásbanNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
14:00Népi ének-kurzus Juhász RékávalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
14:00Sakk szimultán Jeszenszky József mesterjelölt sakkozóvalNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
14:30Irodalmi, néprajzi, lélektani találka.NAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
14:45Miért nem az utcán csináljuk - Könyvbemutató II.BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
15:00Randikastély (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Ezerarcú iszákosság - kiállításmegnyitóVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
15:00Agócs Írisz illusztrátor kiállításának megnyitójaNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
15:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00HAZAVISZLEK sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
15:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Széttépve sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
15:00Osztályvigyázz! sKISHARSÁNY - TORNATEREM
15:10Szegfű-vonulás / betanulásNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
15:30SzűcsingerVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
15:30PINCEMESTERI MESÉKMOKOS SZÍNHÁZ
15:30Improvizált előadás - Spontán Alakulat KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:30TánctanításVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
16:00Jóéjt, szomszéd! sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
16:00Pustol a hó sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
16:00Egypercés szabadulószoba KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
16:00Kik vagytok ti?BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
16:00Gyere, lefényképezünk!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM MÖGÖTTI UDVAR
16:00Veiszer Alinda mesélNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
16:00Szegfű-vonulás / Indul a menet!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
16:30Írjál és szeressél!NAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
16:30Both Miklós ukrán-magyar zenei műhelyeNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:00Márta István zenél-vetít-mesél Cseh TamásrólNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
17:00Sztalker Csoport: Vízkereszt sMOKOS SZÍNHÁZ
17:00Császári PillanatművekBEREMEND - STRANDFÜRDŐ
17:00Hogyan Legyünk Birodalmi Lépegetők?KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
17:00Roma hősök - drámakötet-bemutatóKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
17:00Szabadegyetem a néphagyomány témaköréből - Borban lakik az igazságVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
17:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
17:00GólyalábonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
17:00FeriantesNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
17:30Többszólamú, interaktív énektanításNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:30Csemer BoggieVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
17:30MADARAK TANÁCSKOZÁSABEREMEND - SZOBORPARK
18:00Osztályvigyázz! sKISHARSÁNY - TORNATEREM
18:00NYITOTT CIRKUSZ sKISHARSÁNY - Focipálya
18:00A k2 Színház elkezdi: A pácban mindenki benne vanBEREMEND - MEGBÉKÉLÉS KÁPOLNA MÖGÖTT
18:00Esti mese.KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
18:00RájátszásNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
18:00Kóbor Zsóka és Polgár Patrik koncertNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
18:30Esti mese felnőtteknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
18:30GARÁZSBANDA sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
18:30Hagyományos polisszjai tavaszvárás.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
18:30AranyakkordBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
18:30Uknow DuoNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
19:00Budapest Klezmer Band & Falusi MariannVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
19:00Trafó felszabadulószobaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
19:30Tánctanítással egybekötött ukrán táncházNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
19:30Keresztül-kasulNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
20:00Széttépve sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
20:00Müller Péter Sziámi&FriendsKISHARSÁNY - Focipálya
20:00Lázár tesókNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
20:00Jóéjt, szomszéd! sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
20:30KocsmakvízKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
20:30Platon KarataevMOKOS SZÍNHÁZ
20:30Zenés vonulás a Blum PincéhezVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
21:00Ég és föld gyermeke - Pilinszky János szövegrészletekNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
21:00Táncház oktatássalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
21:00Díszvendég: Reisz Gábor - VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan - vetítésNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:00Ki vagyok én? avagy Lengyelország Amszterdamban sNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:30The QualitonsKISHARSÁNY - Focipálya
21:30The TablespoonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
21:30Monteverdi - Pergolesi: O/A de personis sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
22:00Opsa Deheli (FR)NAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
22:30Filmvetítés: RIOTE 2 - Három szempont BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
23:00TábortűzKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:00Ananas ParanoNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
23:00Péterfy Bori & Love BandNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:00FolkkocsmaVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
23:00DLRMKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
23:51VK afterpartyKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:59ÚjzenekarNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAPPALI KEMPING-BÁR & AFTERLIGET

augusztus 1. csütörtök
TKezdés ProgramHelyszín
09:00Zazen Cseh AndrássalBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
09:00VéradásKISHARSÁNY - ORVOSI RENDELŐ
09:30Családi akrojóga Pajna GabriellávalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
09:31Reggeli torna nélküli játék Elek ÁnyossalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
09:59FőzőSHOW Gyuri bácsival!KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:00Mosolygó halak, jókedvű emberekNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Barangoltam…VILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Élő néphagyományVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Alternatíva ParkVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Lipták Zsófia: Hübrisz-szatyorNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Három napos kulturális menedzserképzés a vidékjárásrólNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ISKOLA
10:00Bemutatkozik a Magyar HangBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Bemutatkozik a Budapest Bike MaffiaVYLYAN TERASZ
10:00Színjáték-automata, avagy „Színészdiploma 5 perc alatt”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Pagony MesebirodalomNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Pólószitázás Agócs Írisz alkotásaibólNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Művészi hordókVYLYAN TERASZ
10:00egy távoli falrepedésbe…NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
10:00Szabadság Egyenlőség PárkapcsolatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Kleb Attila: ViszonyokNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Ezerarcú iszákosságVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Bookline BuszNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Bemutatkozik a KAPSZ (Kaszás Attila Pajta Színház és Galéria)BEREMEND - KÖNYVTÁR
10:00Info-tárlatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Papp Zsófia: 90,5%NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Egy település történeteNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM
10:00ÁtutazókBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00KatlanműhelyBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00NOVÁK ERIK FESTNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Szepesvári Petra: „Tánc – Egy darab belőlem“NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00OlvasóligetNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Pinczehelyi Sándor kiállításaVYLYAN TERASZ
10:01Veled Kerek - Majális a SzomszédbanKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:59Evolúció - mozgásworkshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
11:00Agócs Írisz könyvbemutató és közönségtalálkozóNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
11:00Vörös Szabolcs: Szlavutics, a város, ahol Csernobil tovább élNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Balogh Attila: Kínai holdújévNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00AssszooonyVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Ördögmaszk workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00A roma színház ezer arcaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ
11:00Alinda beszélget: Reisz GáborBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
11:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Fabatka Porta népi játszótérVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Hagyományos ukrán kézműves műhely kicsiknek-nagyoknak.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00JátszóTérNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
11:00ERŐS NŐK - ROMA HŐSÖK WORKSHOPKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:30Rapid indulatkezelés workshopVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
12:00Hajós Erika: Mese gyerekeknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:30A Fekete CsöndNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
12:30Nyitott cirkuszi workshop gyerekeknek VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
13:00Faluturisták sBEREMEND - SZOBORPARK
13:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
13:16sziesztaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
13:30Egyedi naplókészítésVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
14:00Életképek a KözösPont SátorbanNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00Egy szibériakutató dilemmáiNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
14:00Felnőttek szabadságonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ISKOLA
14:00Pulcinella énekeNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00VersPóker Varró DanivalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
14:00Népi ének-kurzus Juhász RékávalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
14:00Sárközy Papa és TanítványaiNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00A Pannon Tükör vendégei: Dezső Kata, Izer Janka, Regős MátyásVYLYAN TERASZ
14:00A kutya életbe, avagy az ágy közös, avagy hányszor kell még elmondanom munkacímű darab sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
14:00R.I.M. Kamaszprogram: „17 doboz cigi”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:30A játékok tökéletes világa - motiváció és gamification a mindennapokbanNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
15:00Evolúció - mozgásworkshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:00Párbeszéd-koncertek: Pandzarisz Dina és Tálas ÁronVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
15:00Escargo Hajója: Szociopoly 2.0 sVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
15:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Mentőcsónakok... Bérczes Tibor beszélgetés-sorozataVYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
15:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Családi vetélkedő a PagonnyalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
15:00A lány, aki hozott lélekből dolgozott sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
15:00Tiszavirág sKISHARSÁNY - TORNATEREM
15:00Víg Mihály Cseh Tamás dalokat zongorázikNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
15:00BATANG FELÉ sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
15:30GyerekElőadásKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:30PINCEMESTERI MESÉKMOKOS SZÍNHÁZ
15:30TánctanításVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
16:00Egypercés szabadulószoba KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
16:00Gyere, lefényképezünk!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM MÖGÖTTI UDVAR
16:00JóslatNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
16:00Kik vagytok ti?BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
16:30Ki vagyok én? avagy Lengyelország Amszterdamban sVYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
16:30Both Miklós ukrán-magyar zenei műhelyeNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:00HakumbaNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
17:00Sztalker Csoport: Vízkereszt sMOKOS SZÍNHÁZ
17:00Ripoff Raskolnikov BandNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
17:00Pulcinella énekeBEREMEND - STRANDFÜRDŐ
17:00Szabadegyetem a néphagyomány témaköréből - A tánc mint identitásVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
17:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
17:30Többszólamú, interaktív énektanításNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:30Visszatérnek a nagykanizsai gólyalábasokBEREMEND - STRANDFÜRDŐ
17:30Meggyeskert sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
18:00Jövőtánc sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
18:00NYITOTT CIRKUSZ sKISHARSÁNY - Focipálya
18:00Ady-est (Balaton és Cabaret Medrano)VYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
18:00Esti mese.KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
18:00Cedar KnollNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
18:00Hamvas Napok II. - nyílt próba a majdani előadás helyszínén Hamvas Béla Karneváljából sBEREMEND - MEGBÉKÉLÉS KÁPOLNA MÖGÖTT
18:30Szentivánéji szokásokNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
18:30A nagybőgő sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
18:30DoggosNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
19:00Tiszavirág sKISHARSÁNY - TORNATEREM
19:00Esti mese felnőtteknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
19:00A lány, aki hozott lélekből dolgozott sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
19:00Trafó felszabadulószobaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
19:30Tóth Barnabás: Susotázs - vetítés és beszélgetés az alkotókkalNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - VARRODA
19:30Tánctanítással egybekötött ukrán táncházNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
19:30Mi vagyunk a Grund - Dés László koncertje, vendég: Tóth VeraVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
20:00Nemes "Kölyök" GáborNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
20:00BATANG FELÉ sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
20:00BIM - Bénin International MusicalKISHARSÁNY - Focipálya
20:15Platon KarataevBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
20:30KocsmakvízKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
20:30Zenés vonulás a Blum PincéhezVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
21:00Táncház oktatássalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
21:00Csütörtököt mondok - KissPista önálló estje sNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:00Mission Delirium Brass Band (USA) vonulásNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
21:30Rokokó RoséNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
21:30Fran PalermoKISHARSÁNY - Focipálya
22:00IdegenNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
22:15Csend - Törékeny - Üres sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
23:0030YNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:00TábortűzKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:00PixelplantsNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
23:00FolkkocsmaVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
23:00Ananas Parano + Wombo Orchestra (FR)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
23:51VK afterpartyKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:59Mission Delirium Brass Band (USA)NAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAPPALI KEMPING-BÁR & AFTERLIGET

augusztus 2. péntek
TKezdés ProgramHelyszín
09:00VéradásNAGYHARSÁNY - ÓVODA
09:00Zazen Cseh AndrássalBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
09:00Séta a Dráva árterében sNAGYHARSÁNY - TELEKI LIGET
09:30Családi akrojóga Pajna GabriellávalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
09:31Reggeli torna Elek ÁnyossalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
09:59Pedró amigó mijó, ma is konzervvért iszunk!KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:00Freedom QuiltVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Mosolygó halak, jókedvű emberekNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Barangoltam…VILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Élő néphagyományVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Alternatíva ParkVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Lipták Zsófia: Hübrisz-szatyorNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Petőfi Sándor: A helység kalapácsaBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00WWF SátorVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
10:00A Bel Art Egyesület képzőművészeinek műveibőlNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Bemutatkozik a Magyar HangBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Bemutatkozik a Budapest Bike MaffiaVYLYAN TERASZ
10:00Színjáték-automata, avagy „Színészdiploma 5 perc alatt”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Három napos kulturális menedzserképzés a vidékjárásrólKISHARSÁNY - FALUKÖZPONT - KÖNYVTÁR
10:00Pagony MesebirodalomNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Művészi hordókVYLYAN TERASZ
10:00egy távoli falrepedésbe…NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
10:00Szabadság Egyenlőség PárkapcsolatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Kleb Attila: ViszonyokNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Ezerarcú iszákosságVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Bookline BuszNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Bemutatkozik a KAPSZ (Kaszás Attila Pajta Színház és Galéria)BEREMEND - KÖNYVTÁR
10:00Info-tárlatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Papp Zsófia: 90,5%NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Egy település történeteNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM
10:00KatlanműhelyBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00NOVÁK ERIK FESTNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Szepesvári Petra: „Tánc – Egy darab belőlem“NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Pulcinella énekeNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00OlvasóligetNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Pinczehelyi Sándor kiállításaVYLYAN TERASZ
10:01Veled Kerek - Majális a SzomszédbanKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:30Bordalos. VILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:30Kulenkóstolás és borkóstolás NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:59Betyárbecsület (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
11:00OperabeavatóBEREMEND - KATOLIKUS TEMPLOM
11:00Vörös Szabolcs: Szlavutics, a város, ahol Csernobil tovább élNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Balogh Attila: Kínai holdújévNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Ördögmaszk workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00A roma színház ezer arcaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ
11:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Pólószitázás Agócs Írisz alkotásaibólNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
11:00Fabatka Porta népi játszótérVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Hagyományos ukrán kézműves műhely kicsiknek-nagyoknak.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Játsszunk együtt! - Halász Judit gyerekkoncertVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Alinda beszélget: Vecsei H. MiklósBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
11:00Traveller történetek - előadás és workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:30Egyensúly workshopVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
12:00Gregus László: Mese gyerekeknek VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:30PINCEMESTERI MESÉKMOKOS SZÍNHÁZ
12:30Nyitott cirkuszi workshop gyerekeknek VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:30Mautner Zsófi főzBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
12:30Djembe (afrikai dob) workshop Ibro Fall djembe mesterrel (Szenegál)NAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
13:00Díszelőadás sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
13:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
13:00Faluturisták sBEREMEND - STRANDFÜRDŐ MÖGÖTT
13:16sziesztaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
14:00R.I.M. Kamaszprogram: „Menni vagy maradni?”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00Életképek a KözösPont SátorbanNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00Gasztrobemutató - halászléfőzés a Kotlićari Egyesület Belišće részvételévelNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00Nyomozás a PagonnyalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
14:00Felnőttek szabadságonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ISKOLA
14:00Homokszörny + Zöld macska sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
14:00A nemzedék nélküli ember - Beck Zoli szerzői estje sMOKOS SZÍNHÁZ
14:00Népi ének-kurzus Juhász RékávalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
14:00Európa Amazonasa: a Mura-Dráva-Duna Bioszféra-rezervátumVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
14:00Elektronikai bütyköldeBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
14:00Történetek a magyar népzenéről NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
15:007 nap sKISHARSÁNY - TORNATEREM
15:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Hogy öltöztess egy elefántot? - (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Escargo Hajója: Csikk sVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
15:00Párbeszéd-koncertek: Szirtes Edina Mókus - Kemény ZsófiVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
15:00Az üvegbúra sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
15:30Mentőcsónakok... Bérczes Tibor beszélgetés-sorozataVYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
15:30Improvizált előadás az ImprókátólKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:30TánctanításVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
15:30PORMACSKA dalok és táncokKISHARSÁNY - TEMPLOM
16:00ÁRVÁCSKA sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
16:00Egypercés szabadulószoba KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
16:00Gyere, lefényképezünk!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM MÖGÖTTI UDVAR
16:00A Sokadija Néptáncegyüttes BocanjevacbólNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
16:00Kik vagytok ti?BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
16:30Pinczehelyi Sándor tárlatvezetéseVYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
16:30Szenegál Show Djakali Konéval és művésztársaivalNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
16:30Both Miklós ukrán-magyar zenei műhelyeNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:00Lenthár BalázsNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
17:00Szabadegyetem a néphagyomány témaköréből - Bú hozza, kedv hordozzaVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
17:00Mondjad, Atikám! sMOKOS SZÍNHÁZ
17:00FagyiFitness LélekFAgyivalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
17:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
17:00Kale LulugyiBEREMEND - STRANDFÜRDŐ
17:00GólyalábonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
17:00A Bocanjevaci női énekkar (Bocanjevacanke) és a férfi énekkar (Bocenjevacki pajdasi) műsoraNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
17:30Esti mese felnőtteknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
17:30Többszólamú, interaktív énektanításNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:3023 PERC sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
17:30Homokszörny + Zöld macska sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
17:30TOLDIKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
17:30Bőszekund: Bősze Ádám zenei standupjaVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
18:00Bakonyi indiánok - filmvetítésNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
18:00NYITOTT CIRKUSZ sKISHARSÁNY - Focipálya
18:00A Sokadija Néptáncegyüttes BocanjevacbólNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
18:00Romano DromVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
18:007 nap sKISHARSÁNY - TORNATEREM
18:00Esti mese.KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
18:30Aratás ünnepeNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
18:30Cedar KnollNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
18:30Díszelőadás sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
19:00Slam PoetryVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
19:00Trafó felszabadulószobaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
19:00VAN filmzenekarNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
19:30Berecz András mesél: TeremtésVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
19:30Tánctanítással egybekötött ukrán táncházNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
20:00Az üvegbúra sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
20:00Wampire BeatboxBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
20:00ÁRVÁCSKA sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
20:00Romungro Gipsy Band - ELMARAD!KISHARSÁNY - Focipálya
20:00Takáts EszterNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
20:30Éjszaka TunéziábanNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
20:30KocsmakvízKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
20:30Zenés vonulás a Blum PincéhezVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
21:00Táncház oktatássalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
21:00Kodály Zoltán: Háry János - ELMARAD!!!BEREMEND - MEGBÉKÉLÉS KÁPOLNA
21:00Tánc - Egy darab belőlemNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:20Mission Delirium Brass Band + WOMBO + OPSA DEHELI közös eső utáni házibuliNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
21:30Díszvendég: Reisz Gábor - Rossz versek - vetítésNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:30Felső TízezerNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
21:30Besh O droM - ELMARAD!!!KISHARSÁNY - Focipálya
22:00Ördöngősök sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
22:00Romungro + Besh O droM közös unplugged buliKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
23:00TábortűzKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:00FolkkocsmaVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
23:00KaktusNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
23:51VK afterpartyKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD

augusztus 3. szombat
TKezdés ProgramHelyszín
08:00KATLANFUTÁSNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
09:00Zazen Cseh AndrássalBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
09:30Családi akrojóga Pajna GabriellávalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
09:31Reggeli torna Elek ÁnyossalKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
09:59Gyuri főz, Peti harmonikázik, valaki jóllakikKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:00Freedom QuiltVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Mosolygó halak, jókedvű emberekNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Barangoltam…VILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Élő néphagyományVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
10:00Alternatíva ParkVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Mindenki legyen Kufli!BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Lipták Zsófia: Hübrisz-szatyorNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00WWF SátorVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
10:00A Bel Art Egyesület képzőművészeinek műveibőlNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Bemutatkozik a Magyar HangBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00Bemutatkozik a Budapest Bike MaffiaVYLYAN TERASZ
10:00Színjáték-automata, avagy „Színészdiploma 5 perc alatt”NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Pagony MesebirodalomNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Három napos kulturális menedzserképzés a vidékjárásrólBEREMEND - ISKOLA
10:00Művészi hordókVYLYAN TERASZ
10:00egy távoli falrepedésbe…NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
10:00Szabadság Egyenlőség PárkapcsolatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Mesejóga – Kucorka gyerekjógaNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:00Kleb Attila: ViszonyokNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Ezerarcú iszákosságVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Bookline BuszNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Bemutatkozik a KAPSZ (Kaszás Attila Pajta Színház és Galéria)BEREMEND - KÖNYVTÁR
10:00Info-tárlatVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
10:00Papp Zsófia: 90,5%NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00Egy település történeteNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM
10:00KatlanműhelyBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
10:00NOVÁK ERIK FESTNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
10:00Szepesvári Petra: „Tánc – Egy darab belőlem“NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
10:00OlvasóligetNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
10:00Pinczehelyi Sándor kiállításaVYLYAN TERASZ
10:01Veled Kerek - Majális a SzomszédbanKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
10:30Kulenkóstolás és borkóstolás NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
10:59Randikastély (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
11:00Vörös Szabolcs: Szlavutics, a város, ahol Csernobil tovább élNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Balogh Attila: Kínai holdújévNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Ördögmaszk workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00A roma színház ezer arcaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ
11:00OperabeavatóNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
11:00Alinda beszélget: Fodor Tamás BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
11:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00Fabatka Porta népi játszótérVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:00Hagyományos ukrán kézműves műhely kicsiknek-nagyoknak.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
11:00Roma-e vagy? - workshopKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
11:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
11:00PólószitázásNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
11:20Szalóki Ági - 15 éves a Szalóki Ági gyerekzenekar VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
11:30Ritmushangszer-workshopVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
12:00Kovács Marianna: Mese gyerekeknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:12Varró Danival pókerezem. Ma kiderül, ki derül?KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
12:30Nyitott cirkuszi workshop gyerekeknek VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
12:30Gyerekirodalmi meseterápiás foglalkozásNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
12:30PINCEMESTERI MESÉKMOKOS SZÍNHÁZ
13:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
13:00Gasztrobemutató – Cobanacot főz a Beliscei Kotlicari EgyesületNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
13:00A halottember sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
13:00Faluturisták sBEREMEND - STRANDFÜRDŐ MÖGÖTT
13:16sziesztaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
14:00IGRICE CITERAEGYÜTTESKISHARSÁNY - TEMPLOM
14:00Életképek a KözösPont SátorbanNAGYHARSÁNY - TEMPLOM
14:00Felnőttek szabadságonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ISKOLA
14:00HOLDSUKÁRKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
14:00Népi ének-kurzus Juhász RékávalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
14:00Both Miklós előadása az ukrán népzenegyűjtő útjairólNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
14:30Részegek sMOKOS SZÍNHÁZ
14:30Irvin D. Yalom: Szemben a nappal sVILLÁNYKÖVESD - MENTALIGET
15:00Bútorfestő és szövőműhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00A dohány utcai seriff (MAGYARUL) sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
15:00Nemezkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00 Viselet és ékszerkészítő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Kosárfonó és székbekötő műhelyVILLÁNYKÖVESD - PINCESOR
15:00Szilárd Piano ProjektVYLYAN TERASZ - HOLD SZÍNPAD
15:00Közönségtalálkozó Wéber Anikó íróvalNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
15:00Tervek (SzínMűVeletek - SZFE drámainstruktor osztály)KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:00Szentesi Diákszínjátszók sKISHARSÁNY - TORNATEREM
15:00Dániel András mesélNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
15:30TánctanításVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
15:30Varró Dani és Molnár Gyuri rendhagyó irodalomórát tartanakKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
15:30Mentőcsónakok... Bérczes Tibor beszélgetés-sorozataVYLYAN TERASZ - KIÁLLÍTÓTÉR
16:00JóslatNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - CSEH TAMÁS SZOBA
16:00Kik vagytok ti?BEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
16:00ÁRVÁCSKA sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
16:00Karnevál sBEREMEND - MEGBÉKÉLÉS KÁPOLNA MÖGÖTT
16:00PROFESSORES TRIO (HR)NAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
16:00Egypercés szabadulószoba KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
16:00Gyere, lefényképezünk!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - HELYTÖRTÉNETI MÚZEUM MÖGÖTTI UDVAR
16:00Band on da Moon - ÚJ IDŐPONT ÉS HELYSZÍN!!!NAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT ÁROKPART BÁR
16:30A halottember sVILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ
16:30VAN filmzenekar - EXTRA KONCERT!NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
16:30Both Miklós ukrán-magyar zenei műhelyeNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:00Horvát tamburazenekarok és Zvonimir Ivekovic fellépéseNAGYHARSÁNY - ARALICA KERT
17:00Sztalker Csoport: Vízkereszt sMOKOS SZÍNHÁZ
17:00Szabadegyetem a néphagyomány témaköréből - Fúvom az énekemVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
17:00Cajon-workshopKISHARSÁNY - TEMPLOMKERT
17:00HOLDSUKÁRKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
17:00GólyalábonNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT
17:30Többszólamú, interaktív énektanításNAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
17:30szélltomiNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
17:30Psyché sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
18:00NYITOTT CIRKUSZ sKISHARSÁNY - Focipálya
18:00Leafshire koncertNAGYHARSÁNY - PÉCSI BÖLCSÉSZ UDVAR - ŐSI PINCÉSZET
18:00Barangolások: kamarazene a Katlanban (3) - "A zene nem más, mint művészi beszéd"KISHARSÁNY - TEMPLOM
18:00Esti mese.KISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
18:00MOMENTÁN TÁRSULAT: LEV&TE (vendég: Pallagi Melitta) sKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - PAJTA
18:00Háy come BeckVYLYAN TERASZ
18:30Esti mese felnőtteknekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
18:30Hagyományos ukrán esküvő.NAGYHARSÁNY - BOTH MIKLÓS UKRÁN UDVARA
18:30BoebeckBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
18:30The AllreadiesNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
19:00KAJACSATAKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
19:00Szalóki Ági: Fújnak a fellegekVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
19:00Trafó felszabadulószobaKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - KISSZOBÁK
19:00MMAMT - Egyedi Péter ProjektNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
19:30A dohány utcai seriff (ANGOLUL) sBEREMEND - SZÍNHÁZTEREM
20:00Muzsik és VolkovaNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
20:00Middlemist Red ELMARAD!KISHARSÁNY - Focipálya
20:00Black BartókKISHARSÁNY - Focipálya
20:00ÁRVÁCSKA sNAGYHARSÁNY - TORNATEREM (FIDELIO-TEREM)
20:30KocsmakvízKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
20:30Zenés vonulás a Blum PincéhezVILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET
21:00Táncház oktatássalVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
21:00Novák Erik: Szeretlek, mint állat - vetítésNAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET
21:00Kezdhetek folytatódni sBEREMEND - DDC KOVÁCSMŰHELY
21:30Psycho Mutants & GuestsKISHARSÁNY - Focipálya
21:30KubalibreNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
22:00Mongooz and the MagnetNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:00TábortűzKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:00QuimbyNAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA
23:00VerőköltőNAGYHARSÁNY - FALUKÖZPONT - ÁROKPART BÁR
23:00FolkkocsmaVILLÁNYKÖVESD - BLUM PINCE
23:00Kale LulugyiKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - UDVAR
23:51VK afterpartyKISHARSÁNY - KOVÁCS UDVARHÁZ - SZOMSZÉD
23:59Wombo Orchestra (FR)NAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAPPALI KEMPING-BÁR & AFTERLIGET